Tuis   |    Kontak Ons    |   Wie is Ons    |    Ons Gemeentes    |    Belangrike Datums    |    Ons Eredienste    |    Missie   |    Visie    |    Personeel   |    Berading 
Herderlike Versorging   |    Bedieningsfilosofie    |    Kursusse    |    Woordskool    |    Sewe Dimensies    |    Die Woord    |    Lewe met Ritme


Om God en mens liewer te hĂȘ
Vaaldriehoek
Eredienstye
Sondagoggende: 08:15
Sondagoggende 2de diens: 10:15
Gons KinderKerk: 08:15 en 10:15
Sondagaande: 18:30
Telefoonnommer: 016 004 0016
PREEKREEKS
Leraar

Marius Malan

marius@vls.org.za
016 004 0016
Persoonlike assistent
vir Marius Malan
Dina du Toit

dina@vls.org.za
016 004 0016
Gons Kinderkerk
Marietjie Malan
marietjie@vls.org.za
016 004 0016
Aanbiddingsleiers & klank
Rozanne Hodgetts
rozanne@vls.org.za
016 004 0016
Mauritz Zietsman
13-22 jaar/Trefpunt/Katkisasie
en Oorgee:
mauritz@vls.org.za

083 288 9605
Koos Jooste 
56jaar en ouer/
Hulp met Ritme:
koos@vls.org.za
084 277 7770
Nico van As
45-55jaar/Kleingroepe
en Belangegroepe:
 
nico@vls.org.za
082 973 3895
Gemeente Administrasie
Liza Golding
liza@vls.org.za
016 004 0016
Faktotum Cliff Stopford
cliff@vls.org.za
016 004 0016
Aanbiddingsleiers
Ruan Jordaan

ruan@vls.org.za
016 004 0016
Oordenking 13 Januarie 2016
PREKE 10 Januarie 2016

Belangrike Datums
Oggend
Aand
SMS "lewe Met Ritme" na 49724
om 'n R30
bydrae te maak
R1,50/sms
Michael Boucher
31-44jaar/Tegnies
michael@vls.org.za
083 406 8153
MUSIEK EN MULTIMEDIA
Francois Jones 
francois@vls.org.za
016 004 0016
Rufus Vermaak
23-30 jaar
rufus@vls.org.za

083 799 0618
Gons Kinderkerk
Bianca van der Bank
bianca@vls.org.za
016 004 0016